czwartek, 16 maja 2013

Avon glimmerstick diamonds

Czyli dziś czas na recenzję diamentowej kredki od avon :)

Moja kredka jest w kolorze "golden diamond", który niestety nie jest już dostępny w regularnej sprzedaży, a szkoda, bo jest to bardzo ładny delikatny złoty (żółty) kolorek.

Kredka:

 I swatch w z lampą błyskową i bez (oczywiście pięknie popisana ręka po szkole ^^ Ale to nie ściąga :D)Jak widać na zdjęciu kredka jest wysuwana. Jak dla mnie jest to minus i plus. Plusem jest fakt, że kredki nie trzeba strugać, co przy jej miękkości i brokacie mogłoby być uciążliwe. Minusem zaś jest, że nie da się nią zrobić bardzo cienkich kresek, albo wymaga to dużej precyzji. Kreski wykonane kredką na oku wyglądają ładnie. U mnie w połączeniu z czarnym eyelinerem prezentują się tak (wycinek ze zdjęcia robionego sobie w święta, więc nie miałam na nim miny do prezentowania oczek ^^)


Jak już pisałam kredka jest miękka przez co łatwo można ją złamać przy za dużym wysunięciu (raz mi się niestety zdarzyło) i dość szybko się zużywa, jednak dzięki tej miękkości mamy duży komfort rysowania. Jest ona wodoodporna co jest plusem. Niestety nie jest odporna na ścieranie, więc jeśli ktoś ma bardziej opadniętą powiekę, albo chce jej używać jako cień, to definitywnie odpada. Co do drobinek, to jak dla mnie jest ich akurat. Kreska nie świeci się nachalnie, ale ładnie rozświetla oko. Przy zmywaniu jest tylko mały problem z brokatem, który chce być wszędzie, ale przy umiejętnym zmywaniu nie będziemy się całe błyszczeć ^^

Jak dla mnie kredeczka jest bardzo fajna, a biorąc pod uwagę cenę 9,99 zł bardzo się cieszę z jej zakupu. Żałuje, że nie kupiłam ich więcej, jednak to była moja 1 tego typu kredka z avonu i bałam się zaryzykować. Z kolekcji będę polować jeszcze na czarną i niebieską kredeczkę (black ice oraz twilight sparkle) i mam nadzieję, że uda mi się kupić jeszcze kolor, który posiadam obecnie (nie jest już dostępny w regularnej sprzedaży)

Jak dla mnie cudo warte uwagi, ale tylko w 3 kolorach (zależy co kto lubi). A wy dorwałyście kiedyś którąś z kredek? Jak wam się podobają?
xoxo Pitrasia


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz